Záchrana vztahu podle Homera

Líbí se? Sdílejte:

Speciál magazínu Simpsonovi.eu s návodem Homera Simpsona o tom, jak si získat vaši ženu nebo partnerku zpět a zachránit tak vztah.

Ve dvaadvacáté epizodě desáté série pojmenované Asociace Mensy zachraňuje Lízu se Homer Simpson rozhodl zachránit manželství najmutím fotografa specializovaného na erotické akty a fotografie.

Situace záchrany vztahu může v životě potkat kohokoliv z nás, ale díky návodu Homera Simpsona to může být o to jednoduší.

Jak na to podle Homera Simpsona krok za krokem

Krok č. 1 – Najděte si tu správnou službu. Máte-li to štěstí jako Homer, který měl kupón na hodinu erotického fotografování zdarma nebo jste si dokázali vygůglit nabídku podobnou nebo alespoň s pěknou slevou, máte napůl vyhráno a můžete začít tím, že si nejdříve domluvíte místo a čas focení. Udržujte komunikaci na velmi tajné úrovni, jde přeci a překvapení. Nechcete-li aby vás znali jménem, protože se jedná o delikátní službu, nebojte se vaše vlastní jméno změnit. Rovnou se také ujistěte a informujte předem o rozsahu nabízených služeb fotografa.

 

Krok č. 2 – Jde se na to. V případě Homera se jednalo o domácí focení, které může, ale nemusí vyhovovat každému. V případě domácího focení věnujte pozornost tomu, že doma nikdo není a chvíli nebude, aby jste předešli zbytečným nedorozuměním. V každém případě je dobré se ujistit o zkušenostech fotografa, tedy pokud jste na to zapoměli v kroku č. 1.  Ujistěte se, že má fotograf nastaveno vše potřebné pro dokonalé výsledky a snažte se cítit přirozeně. Homerovi pomohla hudba, zkuste to také. Dejte do toho všechno a zatněte svaly!

 

Krok č. 3 –  Když už to máte za sebou a fotky máte v ruce, zkuste být kreativní a nechat někde vyrobit album například s věnováním. Něco takového by měl mít v nabídce každý fotograf. Nechte si udělat kompletní cenovou nabídku a oslňte ji tak, jako nikdy předtím, díky perzonalizaci alba. Vyberte vhodné místo a dobu, kdy k samotnému předání vašich erotických fotografií dojde. Když vše vyjde podle plánu, máte ji zpět!

Nechte se klidně poplácat po ramenou jaký jste to borec, protože něco takového ve většině případů ještě nikdy jako dárek nedostala a vy tak máte zaručené spokojené soužití s vaší partnerkou jako Homer Simpson, nebo snad ne?

Facebook komentáře
Líbí se? Sdílejte: