Chyba v Simpsonových odhalena po 23. letech

Ad Blocker Detekován

Díky reklamě na webu mohou tyto stránky fungovat pro všechny naše návštěvníky. Prosíme, zvažte možnost vypnutí Blokátoru reklam ve Vašem prohlížeči, a pomozte tak v rozvoji webu. Zjistěte jak TADY.

Chyba v Simpsonových odhalena po 23. letech 1

Producent Simpsonových Matt Selman zveřejnil chybu v časové posloupnosti seriálu, která unikala fanouškům celých 23 let.

22. ledna v roce 1995 odvysílala stanice FOX 13. epizodu šesté série Simpsonových pojmenovanou A s Maggie jsou tři (And Maggie Makes Three; angl.). Jednalo se o klasickou tzv. flashback epizodu vyprávějící příběh z minulosti, kdy Homer s Marge vyprávěli dětem příběh zrození Maggie a Homerův příběh o tom, jak musel nechat svého vysněného zaměstnání a vrátit se zpět do elektrárny.

Pro oddané fanoušky se jistě jedná o jednu z nejlepších epizod, kterou už viděli nesčetněkrát, ale celých 23. let jim unikal jeden důležitý fakt a tou je docela jasná seriálová chyba v epizodě o zrození Maggie.

Ve scéně této epizody, když se pokouší Marge sdělit Homerovi, že je těhotná se v pozadí objevuje obraz malé Maggie. Technicky vzato, jde o chybu jako hrom, protože v té době nebyla malá Maggie ještě na světě. Díky této skutečnosti přišlo o práci ve studiu FOX sedmnáct lidí.

Twitter Matta Selmana (5.9.18.) – zveřejnění chyby

Chyba v Simpsonových odhalena po 23. letech 2

 

Reakce výkonného producenta Al Jeana jednomu z fanoušků (5.9.18), kde zvěřejňuje propuštění 17-ti lidí

Chyba v Simpsonových odhalena po 23. letech 3

 

VIDEO: Když Marge řekne Homerovi, že je těhotná a čekají Maggie s obrazem Maggie na zdi