Je 30. řada tou poslední?

Ad Blocker Detekován

Díky reklamě na webu mohou tyto stránky fungovat pro všechny naše návštěvníky. Prosíme, zvažte možnost vypnutí Blokátoru reklam ve Vašem prohlížeči, a pomozte tak v rozvoji webu. Zjistěte jak TADY.

Je 30. řada tou poslední? 1

V letošním roce seriál Simpsonovi odstartoval 30. řadu a stal se tak historicky nejdéle vysílanou show v americkém prime time, v hlavním vysílacím čase. Budou Simpsonovi pokračovat?

Nejnovější 30. řadu seriálu Simpsonových na podzim letošního roku (2018) odstartovala první epizoda vysílaná v Americe s názvem Bart’s not Dead (Bart není mrtvý; český překlad). Studio FOX, které je producentem seriálu Simpsonovi a rovněž stojí za jeho zrodem od jeho počatku se brzy rozdělí od své sesterké společnosti 20th Century Fox. Produkční společnost 20th Century Fox se totiž bude brzy spojovat se společností Disney a otázka fanoušků Simpsonových FOXu zní, co se chystá se seriálem dál?

Nic jiného, než že by Simpsonovi na FOXu nezůstali, se neplánuje.

Fanoušci seriálu tak zcela pochopitelně zpochybňují budoucnost žluté rodinky ze Springfieldu, ale hlavní zástupci seriálu Dana Waldenová a Gary Newman dávají jasně najevo to, co všichni chtějí slyšet a zároveň se vyjadřují a k jeho budoucnosti na televizních obrazovkách.

Je 30. řada tou poslední? 2

Dana Waldenová se letos v červnu na americké tiskové konferenci televizních kritiků (Television Critics Association) vyjádřila v souvislosti s pokračováním seriálu takto: “ Nic jiného, než že by Simpsonovi na FOXu nezůstali, se neplánuje.“ K tomu Waldenová dále dodala, že vzhledem k časové náročnosti produkce seriálu se už s novou produkcí začalo. S největší pravděpodobností to tedy znamená, že Simpsonovi budou po 30-té sérii pokračovat i nadále. Waldenová se dále nechala slyšet, že: “ Neexistuje žádný důvod, aby Simpsonovi skončili. „

Dana Waldenová jakožto jednající předsedkyně společnosti Fox Television Group dala tak na tiskové konferenci jasně najevo, že Simpsonovi čeká přinejmenším alespoň jedna další série. Zároveň však s Gary Newmanem přiznávají, že půjde o náročnou výzvu. Dodávají, že společným zájmem bude seriál s tak obrovským „haló“ efetkem udržet.