Michael Jackson epizoda ukončena

Ad Blocker Detekován

Díky reklamě na webu mohou tyto stránky fungovat pro všechny naše návštěvníky. Prosíme, zvažte možnost vypnutí Blokátoru reklam ve Vašem prohlížeči, a pomozte tak v rozvoji webu. Zjistěte jak TADY.

Epizoda, ve které Michael Jackson zapůjčil hlas jedné z postav v seriálu Simpsonovi, nadobro končí.

Michael Jackson epizoda ukončena 1

Michael Jackson v Simpsonových

Jedna z nejznámějších epizod Simpsonových z počátku devadesátých let, se pro fanoušky seriálu stává hůře dostupnou a to na všech platformách. Michael Jackson, který poskytl hlas postavě z psychiatrické léčebny, byl i navzdory sproštěných obvinění týkající se sexuálního obtěžování dětí, nadobro vyřazen, včetně celé epizody z kultovního seriálu springfieldské rodinky.

Stalo se tak po zveřejnění dokumentárního snímku produkce HBO – Leaving Neverland (2019), vyprávějící příběh dvou mužů, kteří se jako chlapci v té době potkali s Michaelem Jacksonem, který je měl zneužívat.

Ačkoli patří první epizoda třetí série mezi ikonickou a velmi oblíbenou, rozhodnutí hlavního producenta Jamese L. Brookse a tvůrce Simpsonových Matta Groeninga s Al Jeanem, padlo v podobě stažení celé epizody z online streamovacích služeb s okamžitou platností a z budoucích vydání DVD a BluRay.

„Jsem proti pálení knih jakéhokoliv druhu, ale tohle je naše kniha a máme dovoleno vzít si kapitolu“ řekl James L. Brooks časopisu Journal

O Epizodě

Epizoda Stark Raving Dad se poprvé objevila na televizních obrazovkách amerických diváků 19. září 1991. V ČR o dva roky na to v prosinci přeložená jako Šílený Homer. Jde o první díl třetí řady.

V této epizodě Homer skončí v psychiatrické léčebně, ve které sdílí pokoj s Leonem Kompowským, který si myslí, že je Michael Jackson. Homer mu všechno uvěří, protože o něm nikdy neslyšel. Nakonec se Homer vrátí domů i s Leonem, který pomáhá s oslavou Lízy narozenin.

Zajímavost: Píseň, kterou Leon zazpívá Líze k narozeninám napsal Michael Jackson, který byl velkým fanouškem Simpsonových.

Video

Jak se Homer seznámil s Leonem Kowalským v léčebně.