Nejvtipnější citáty Simpsonových I.

Ad Blocker Detekován

Díky reklamě na webu mohou tyto stránky fungovat pro všechny naše návštěvníky. Prosíme, zvažte možnost vypnutí Blokátoru reklam ve Vašem prohlížeči, a pomozte tak v rozvoji webu. Zjistěte jak TADY.

Vítejte v příspěvku věnovanému nejvtipnějším citátům ze seriálu Simpsonovi, které mají něco do sebe. V prvním díle citátů jich máme pro vás připraveno hned devět.

9 CITÁTŮ ZE SERIÁLU SIMPSONOVI

1. „ Manželství je jako rakev a každé dítě jako další hřebík v něm. “ ( „ Marriage is like a coffin and each kid is another nail. “)

Nejvtipnější citáty Simpsonových I. 1

 

2. „ Lež trvá dvakrát: jednou lhát, podruhé poslouchat. “ ( „ It takes two to lie: one to lie and one to listen. “)

 

Nejvtipnější citáty Simpsonových I. 2

 

3. „ Bart: Dědo, proč nám neřekneš nějaký příběh? Lisa: Jo dědo, prožil si dlouhý a zajímavý život. Děda: Je to lež a vy to víte. “ ( „ Bart: Grandpa why don’t you tell a story? Lisa: Yeah Grandpa, you lived a long and interesting life. Grandpa: That’s a lie and you know it. “)

Nejvtipnější citáty Simpsonových I. 3

 

4. „ Marge: Homere, je tohle to, jak sis představoval manželství? Homer: Jo, přesně tak, kromě toho že řídíme dodávku řešení záhad. “ ( „ Marge: Homer, is this the way you pictured married life? Homer: Yeah, pretty much, except we drove round in a van solving mysteries.“)

Nejvtipnější citáty Simpsonových I. 4

 

5. „ Homer: Jsme na tebe tak pyšní chlapče. Bart: Díky tati. Část známky pět mínus patří Bohu. “ ( „ Homer: We are proud of you, boy. Bart: Thanks Dad. Part of this d-minus belongs to God.“)

Nejvtipnější citáty Simpsonových I. 5

 

6. „ Život je jen jedna drtivá porážka za druhou, dokud si nepřeješ aby už bylo po Flandersovi. “ ( „ Life is just one crushing defeat after another until you just wish Flanders was dead. “)

Nejvtipnější citáty Simpsonových I. 6

 

7. „ Zkusil jsi to nejlepší co si mohl a zkrachoval si. Lekce zní: Nikdy nezkoušej. “ ( „ You tried your best and you failed miserably. The lesson is: Never try. “)

Nejvtipnější citáty Simpsonových I. 7

 

8. „  Pokud se modlíte ke špatnému bohu, může se stát, že se ten správný stane šílenejším. “ ( „ If you pray to the wrong God, you might just make the right one madder and madder. “)

Nejvtipnější citáty Simpsonových I. 8

 

9. „  Když se podívám na lidi, nevidím barvy. Vidím jenom bláznivé náboženství. “ ( „ When I look at people I don’t see colours. I just see crackpot religions “)

Nejvtipnější citáty Simpsonových I. 9