Obývák podle Simpsonů realitou

Ad Blocker Detekován

Díky reklamě na webu mohou tyto stránky fungovat pro všechny naše návštěvníky. Prosíme, zvažte možnost vypnutí Blokátoru reklam ve Vašem prohlížeči, a pomozte tak v rozvoji webu. Zjistěte jak TADY.

Obývák podle Simpsonů realitou 1

Obývák podle Simpsonů realitou 2

Mnohým fanouškům televizního seriálu Simpsonovi se splnil sen.

Pokud jste nebyli absolutní fanoušci švédského výrobce nábytku IKEA, možná vás pro tentokrát přesvědčí svoji jedinečnou reklamní kampaní „The Real Life Series“.

Reklamní kampaň „The Real Life Serie“ byla bohužel určená pouze pro zákazníky Spojených Arabských Emirátů, nicméně nějaké stylové „kousky“ výbavy domácnosti ze seriálu Simpsonovi, Přátelé a Stranger Things jsou k mání i v Evropě. Napodobení obýváku Simpsonových pojmenovala IKEA jako „For real families“.

Podle zástupce společnosti IKEA pro UAE, Katar, Omán a Egypt trvalo měsíce, než tým reklamní kampaně vybral vhodné, téměř identické kusy nábytku a vybavení domácnosti z nabídky stovek dostupných v aktuální nabídce. 

Ikea však dodala, že k vytvoření finálního a věrohodného efektu bude zapotřebí použítí vlastní iniciativy a barev k dokončení.

Není pochyb o tom, že správný fanoušek televizního seriálu by si dokázal poradit i bez švédského výrobce, zejména v podobnosti některých kusů nábytku, které se i díky IKEA budou muset upravit. Možností reprodukce by byla i možnost upravení starého nebo již nechtěného nábytku z bazarů a podobně.

Nábytek IKEA, inspirovaný obývacím pokojem Simpsonovi dostupný v ČR:

Rám HOVSTA

JANSJÖ stojací lampa + EKÅS Stínidlo lampy

SOMMAR 2019 Květináč

RICKARUM Stolní lampa

TYSSEDAL Noční stolek

LATTJO Koberec