Jak vypnout Ad Block

Ad Blocker Detekován

Díky reklamě na webu mohou tyto stránky fungovat pro všechny naše návštěvníky. Prosíme, zvažte možnost vypnutí Blokátoru reklam ve Vašem prohlížeči, a pomozte tak v rozvoji webu. Zjistěte jak TADY.

Vážení návštěvníci Simpsonovi.eu,

naším cílem je mít naše webové k dispozici všem a bez poplatků. Provoz webových stránek není zdarma. Reklamní sdělení na webu jsou jediným zdrojem příjmů, které udržují chod stránek v provozu pro vás a ostatní návštěvníky. Díky nim můžeme pokračovat v naší usilovné práci.

Tímto bychom vás chtěli požádat, aby jste zobrazovaní reklam na našich internetových stránkách zpřístupnili. Díky tomu můžeme rozšiřovat informace ze světa Simpsonových zcela zdarma.

Jak na to?

V nastavení vašeho prohlížeče lze jednoduše vypnout blokátor reklam jenom pro určité internetové stránky. Obvykle je v pravo nahoře vašeho prohlížeče viditelná červeně zabarvená ikona (obrázek). Kliknutím na ní se vám zobrazí menu, ve kterém by jste měli vidět něco ve smyslu: „Vypnout na simpsonovi.eu“ nebo „Nespouštět na stránkách na této doméně“, apod. V některých případech je nutné nastavení uložit, případně načíst stránku znovu.

Důležitá informace: Vypnutím blokátoru reklam jenom na našem webu, vám ponechá reklamy vypnuté na jiných webech – nemusíte se tedy ničeho obávat.

A je to!

Skvělé, pokud se vám okénko s informacemi o žádosti vypnutí blokátoru reklam nezobrazuje, je vše v naprostém pořádku. Pokud nikoliv, kontakujte nás pomocí kontaktního formuláře na stránce „Kontakt“ a rádi vám poradíme.

Děkujeme

Tým Simpsonovi.eu