Záchrana vztahu podle Homera

Ad Blocker Detekován

Díky reklamě na webu mohou tyto stránky fungovat pro všechny naše návštěvníky. Prosíme, zvažte možnost vypnutí Blokátoru reklam ve Vašem prohlížeči, a pomozte tak v rozvoji webu. Zjistěte jak TADY.

Speciál magazínu Simpsonovi.eu s návodem Homera Simpsona o tom, jak si získat vaši ženu nebo partnerku zpět a zachránit tak vztah.

Záchrana vztahu podle Homera 1

Ve dvaadvacáté epizodě desáté série pojmenované Asociace Mensy zachraňuje Lízu se Homer Simpson rozhodl zachránit manželství najmutím fotografa specializovaného na erotické akty a fotografie.

Situace záchrany vztahu může v životě potkat kohokoliv z nás, ale díky návodu Homera Simpsona to může být o to jednoduší.

Jak na to podle Homera Simpsona krok za krokem

Krok č. 1 – Najděte si tu správnou službu. Máte-li to štěstí jako Homer, který měl kupón na hodinu erotického fotografování zdarma nebo jste si dokázali vygůglit nabídku podobnou nebo alespoň s pěknou slevou, máte napůl vyhráno a můžete začít tím, že si nejdříve domluvíte místo a čas focení. Udržujte komunikaci na velmi tajné úrovni, jde přeci a překvapení. Nechcete-li aby vás znali jménem, protože se jedná o delikátní službu, nebojte se vaše vlastní jméno změnit. Rovnou se také ujistěte a informujte předem o rozsahu nabízených služeb fotografa.

Záchrana vztahu podle Homera 2

 

Krok č. 2 – Jde se na to. V případě Homera se jednalo o domácí focení, které může, ale nemusí vyhovovat každému. V případě domácího focení věnujte pozornost tomu, že doma nikdo není a chvíli nebude, aby jste předešli zbytečným nedorozuměním. V každém případě je dobré se ujistit o zkušenostech fotografa, tedy pokud jste na to zapoměli v kroku č. 1.  Ujistěte se, že má fotograf nastaveno vše potřebné pro dokonalé výsledky a snažte se cítit přirozeně. Homerovi pomohla hudba, zkuste to také. Dejte do toho všechno a zatněte svaly!

Záchrana vztahu podle Homera 3

Záchrana vztahu podle Homera 4

 

Krok č. 3 –  Když už to máte za sebou a fotky máte v ruce, zkuste být kreativní a nechat někde vyrobit album například s věnováním. Něco takového by měl mít v nabídce každý fotograf. Nechte si udělat kompletní cenovou nabídku a oslňte ji tak, jako nikdy předtím, díky perzonalizaci alba. Vyberte vhodné místo a dobu, kdy k samotnému předání vašich erotických fotografií dojde. Když vše vyjde podle plánu, máte ji zpět!

Záchrana vztahu podle Homera 5

Nechte se klidně poplácat po ramenou jaký jste to borec, protože něco takového ve většině případů ještě nikdy jako dárek nedostala a vy tak máte zaručené spokojené soužití s vaší partnerkou jako Homer Simpson, nebo snad ne?